Nasze doświadczenie w dziedzinie turystyki społecznej i aktywnej jest bardzo bogate. Organizacją spływów kajakowych zajmujemy się od 2010 roku. Od 2013 roku Adam Dybowski zajmuje się spływami komercyjnie – otworzył działalność gospodarczą. Natomiast od czerwca 2015 roku działamy jako Stowarzyszenie Bydgoskie Kajaki, które organizuje spływy na 8 rzekach w obszarze do 200 km od Bydgoszczy.

W 2018 roku Stowarzyszenie postanowiło rozszerzyć działalność o drugą lokalizację w miejscowości Swornegacie, gdzie stacjonujemy w okresie letnim (lipiec i sierpień) w OW Wodnik, z którym współpracujemy. W kwietniu 2019 roku Stowarzyszenie podpisało umowę przedwstępną, a w październiku podpisało akt notarialny zakupu kompleksu nieruchomości w Przesiekach.

Po przeprowadzeniu całego sezonu w 2019 roku Władze Stowarzyszenia zdecydowały na powołanie kolejnej organizacji specjalnie dedykowanej dla tego miejsca. Decyzja byłaspowodowana wielkością i trudnością przedsięwzięcia, a co za tym idzie podziałem obowiązków pomiędzy założycieli i członków Stowarzyszenia Bydgoskie Kajaki.

W sezonie – od kwietnia do września 2019 r. obsłużyliśmy ponad 10 tysięcy turystów oraz pasjonatów kajakarstwa w trzech lokalizacjach :

    • Bydgoszcz,
    • Swornegacie,
    • Przesieki.

Tylko w miejscowości Przesieki obsłużyliśmy ponad 4 tysiące turystów oraz ponad 2 tysiące klientów restauracji i ponad 1,5 tysiąca klientów na campingu. W sezonie 2020 obsłużyliśmy ponad 10000 zadowolonych klientów.

Stowarzyszenie Bydgoskie Kajaki

kajak
kajak
kajak

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Średnia ocena 5 / 5. Ilość oddanych głosów 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która wystawi ocenę.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!