INTEGRA jako podmiot ekonomii społecznej działa jednocześnie na rzecz przedsiębiorców, instytucji, osób prywatnych i osób wykluczonych społecznie. Zainteresowani otrzymują usługi, np. catering dla firm i instytucji, obsługę imprez okolicznościowych, ozonowanie, dezynfekcję, opieki nad terenami zielonymi, konserwacji budynków czy pralnicze oraz tzw. opiekę wytchnieniową.

 

INTEGRA w Bydgoszczy rozpoczęła działalność w kwietniu 2020 roku – niemalże równo z pandemią, czyli w trudnych warunkach. Paradoksalnie ten okres pomógł nam zaistnieć – nie tylko staliśmy się samowystarczalni, ale również mieliśmy dużo zleceń od bydgoskich i okolicznych przedsiębiorców. Dodatkowo – zajęliśmy się realizowaniem zadań własnych gmin i instytucji, świadcząc usługi cateringowe, opiekuńcze, pralnicze czy konserwacyjne na rzecz Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, podopiecznych Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, a nawet osób pozostających w izolacji.

Integra Sp. z o.o.

„Nasza wartość jest sumą naszych wartości”. – Joe Batten

To zdanie doskonale oddaje misję INTEGRY. Uważamy, że każdy człowiek jest wartościowy – ma dobre strony charakteru i talent do czegoś. Każdy. Chociaż niektórzy potrzebują tylko więcej czasu lub zaufania, aby to pokazać. Dlatego INTEGRA stawia na szczerość i jakość. Nasz zespół tworzą osoby, którym chce się pracować i trudne życiowe doświadczenia motywują je do tego, by kończyły kolejne kursy. Wiedzą, że kwalifikacje, zaangażowanie w pracę i jej efekty są najlepszą wizytówką przedsiębiorstwa. Świadczymy profesjonalnie usługi przede wszystkim dzięki używaniu certyfikowanych i bezpiecznych urządzeń.    

Czym się zajmujemy:

Przygotowujemy i dostarczamy pełnowartościowe, smaczne posiłki – zarówno w przypadku stałego abonamentu, jak i organizacji wydarzeń. Wszystkie potrawy – zupy, dania makaronowe, dania mięsne w zestawach lub przekąski – gotujemy ze świeżych produktów i z sercem. Od Klientów słyszymy, że nasze domowe posiłki są zdrowe, zaspokajają głód i zachwycają podniebienie. Menu realizujemy według potrzeb i preferencji Zamawiających. Usługi gastronomiczne świadczymy m.in. dla firm prywatnych, instytucji, placówek opieki społecznej. Catering dla firm i instytucji w Bydgoszczy od INTEGRY to gwarancja rozpływających się w ustach dań oraz oszczędności czasu i pieniędzy.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Średnia ocena 0 / 5. Ilość oddanych głosów 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która wystawi ocenę.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!