Działania Spółki ,,Instruktor sp. z o.o. non profit’’ zawierają się w katalogu: aktywizacji społecznej osób zagrożonych, wykluczeniem społecznym i zawodowym. W szczególności koncentrują się na działaniach z osobami w wieku 50+. Prowadzona działalność została poprzedzona przeprowadzoną diagnozą, iż jest to grupa szczególnie narażona na wykluczenie. Z jednej strony są to osoby bardzo aktywne, które mają już ustabilizowane życie osobiste, jednak z drugiej strony ich wiek powoduje wykluczenie zawodowe. Półroczna działalność spółki „Instruktor” potwierdza, że osoby te chętnie podnoszą swoje kwalifikacje, aby aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. Wybór formy podmiotu ekonomii społecznej daje nam możliwość szerszej realizacji celów spółki. Z jednej strony prowadzimy działalność gospodarczą ukierunkowaną na polepszenie jakości życia osób 50+ (tj, sprofilowana na osoby 50+, usługa opiekuńczo-sprzątająca dla osób 50+), z drugiej strony realizujemy cele statutowe w formie warsztatów, prelekcji, spotkań których tematem jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym, omawianie zmian w przepisach Prawa Ruchu Drogowego. Jednocześnie motywujemy do wzrostu aktywności fizycznej, zrównoważenia żywienia. Staramy wprowadzić się model aktywnego seniora, wartościowego w samoocenie jak i dla rynku pracy.

Instruktor sp. z o.o. non profit

pomoc seniorom instruktor
sprzątanie instruktor
toyota yaris instruktor

Usługa sprzątania polega na kompleksowych usługach porządkowych, które mają na celu utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, sklepach, gabinetach lekarskich czy mieszkaniach prywatnych. Usługi sprzątające zostały rozszerzone o usługę odkażania. Dezynfekcja – zamgławianie to sposób polegający na rozpylaniu środka za pomocą urządzeń, które tworzą mgłę, wyrzucaną na 8-10 m. W czasie opadania mgła dezynfekuje pomieszczenia, nie pozostawiając nalotów, które należy dodatkowo sprzątać. Po 2h od zakończenia działań obiekt jest gotowy do pracy. Środki do dezynfekcji są certyfikowane, dedykowane wszystkim placówkom służby zdrowia, placówkom oświatowym każdego stopnia, gabinetom lekarskim, stomatologicznym, kosmetycznym, fryzjerskim,
Nauka jazdy dedykowana jest grupie 18 +. Ważnym Klientem są kierowcy w wieku 60+ ponieważ nie zawsze nadążają za zmianami w przepisach ruchu drogowego, gubią się w dużym ruchu miejskim. Spotkania z seniorami dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wpisują się w cele naszej organizacji.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Średnia ocena 0 / 5. Ilość oddanych głosów 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która wystawi ocenę.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!