Fundacja Równik to przedsiębiorstwo społeczne, które przystąpiło do sieci podmiotów ekonomii społecznej (PES) KROPKA. Prowadzi swoje usługi w zakresie opiekuńczym i gastronomicznym. Fundacja obecnie prowadzi sklepik szkolny na terenie IV Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. Przygotowuje się do otwarcia sklepu garmażeryjnego. W sklepiku można kupić produkty Niezwykłych dań, tak jak i inne, których producentami są PES z sieci KROPKA.

KROPKA – to zespół podmiotów zainteresowanych propagowaniem oraz wdrażaniem innowacyjnego projektu społecznego. Projekt ma na celu poprawić jakość funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej. Niezwykłe dania to produkty w „PYSZNEJ DRODZE DO ZDROWIA”. To historia tych, którym chce się więcej, oczywiście bez działań na skróty. Dlatego gotujemy tradycyjnymi metodami, używając ziół i przypraw znanych w kuchni polskiej od wieków. Przede wszystkim w niezwykłych daniach nie znajdziecie Państwo ulepszaczy smaku zarówno jak i sztucznych konserwantów.

Fundacja Równik

pro omnis zupa
pro omnis zupa
pro omnis zupa

Niezwykła jest historia powstawania naszych dań i historia miejsc, w których one powstają. Gotują dla Państwa ludzie zatrudnieni w przedsiębiorstwach społecznych, które realizują ważne cele, takie jak wspieranie niesamodzielnych osób z uwagi na wiek, stan zdrowia lub sytuację ekonomiczną. Kupując niezwykłe dania wspieracie Państwo ważne działania wielu organizacji z całej Polski, które w sieci franczyzy społecznej KROPKA  w ramach marki Talerz Pro Omnis, robią nieco więcej, żeby świat był bardziej przyjazny.

Niezwykłe Zupy i Niezwykłe Dania, gotujemy według tradycyjnych, domowych receptur z odpowiednio dobranych, najwyższej jakości składników, które zapewniają ich wysoką wartość odżywczą. Są zatem wyśmienitym smakowo, sycącym, a przy tym zdrowym i pełnowartościowym, ciepłym posiłkiem, gotowym do spożycia zaraz po zakupieniu, podczas pracy czy podróży, w domu czy w każdym innym miejscu, gdziekolwiek się jest.

franczyza kropka

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Średnia ocena 5 / 5. Ilość oddanych głosów 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która wystawi ocenę.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!