CODZIENNA PIEKARNIA KAWIARNIA to dynamicznie rozwijająca się sieć piekarni, łącząca tradycyjne rzemiosło piekarnictwa oraz cukiernictwa, z miejscem stworzonym do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny czy znajomych, przy filiżance aromatycznej kawy. W ofercie CODZIENNEJ oprócz bogatej oferty pieczywa, ciast, klienci znajdą wyrabianą i wypiekaną na miejscu pizzę, a w ofercie letniej pyszne lody rzemieślnicze, granity, oraz wiele letnich smaków. Oferta piekarni jest systematycznie wzbogacana, jest to efekt ciągłej obserwacji rynku i reagowania na jego potrzeby, a także konieczności wynikającej z rozwoju który stanowi dla nas priorytet.

Codzienna Piekarnia Kawiarnia

świeże pieczywo
pizza
pyszny chleb
piekarnia codzienna wypieki
lody
piekarnia codzienna słodkości

Dużą wagę przywiązujemy do wyglądu naszych lokali, wnętrza, wyposażenia nie tylko strefy sprzedaży, ale w dużym stopniu strefy kawiarnianej. Odpowiedni dobór mebli (fotele, krzesła, stoliki) muszą spełniać nie tylko funkcję estetyczną i wizualną, ale również praktyczną jak i muszą być wygodne, to bardzo ważne przy wyposażeniu naszych lokali. Miejsce tworzymy z myślą o komforcie naszego klienta.

Duży nacisk kładziemy również na techniczną stronę urządzeń w naszym lokalu. Starannie dobieramy dostawców oraz oferty, kładziemy nacisk na ich wydajność, bezawaryjność i najwyższą jakość wykonani

piekarnia codzienna deser
piekarnia codzienna deser
piekarnia codzienna ciasto i kawa

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Średnia ocena 0 / 5. Ilość oddanych głosów 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która wystawi ocenę.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!