Stowarzyszenie Twoje Miejsce

Stowarzyszenie Twoje Miejsce

Jako stowarzyszenie ruszyliśmy z warsztatami dla dzieci z Ukrainy i grup mieszanych (dzieci polskie i ukraińskie). Podjęliśmy współpracę z punktem na Modlińskiej i będziemy tam prowadzić warsztaty kreatywno manualne dla dzieci. Planujemy też prowadzić takie zajęcia w ośrodku w Nadarzynie.

W ofercie odpłatnej mamy zajęcia dla młodzieży i dorosłych, którzy znają już trochę język polski i chcą się podszkolić w gramatyce lub poprawić akcent. Jest to zupełnie nowa oferta.

Prowadzimy różnego rodzaju zbiórki do których zachęcamy:

https://allegro.pl/charytatywni/stowarzyszenie-twoje-miejsce

Zapraszamy też do wpłat na zrzutka.pl.

https://zbieram.pl/dziecizukrainy

https://zbieram.pl/stowarzyszenietwojemiejsce

 

Poszukujemy wolontariuszy do obsługi strony internetowej, poprawienia jej pod względem dostępności, spozycjonowania i dodania do programu ad grants. Potrzebna nam pomoc w prowadzeniu warsztatów, przede wszystkim osób posługujących się językiem ukraińskim. 

Jedną z naszych największych potrzeb jest lokal. Posiadamy lokal w którym prowadzimy spotkania ze specjalistami, ale są to dwie małe salki. Na warsztaty korzystamy z bezpłatnych miejsc udostępnionych przez różne organizacje. Niestety musimy dostosować  się do proponowanych terminów, dlatego często nas to bardzo ogranicza. Potrzebujemy bezpłatnego lokalu, który pomieściłby około 20 – 25 osób. Ważne dla nas jest to aby w miarę możliwości był on przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Znacznie by to poszerzyło nasze spektrum działań. Pozwoliłoby to nam elastycznie planować warsztaty i spotkania dla większych grup. Nasze działania skupiają się głownie na Ursynowie i tam by było niewątpliwie najlepiej organizować spotkania. Oczywiście organizacja spotkań na innych dzielnicach też wchodzi w grę. Najważniejsze dla nas jest to, aby dojazd do miejsca spotkań był jak najlepiej skomunikowany, ponieważ nasi uczestnicy z Ukrainy mogą mieć problem z dojazdem.

Zarejestruj swoje przedsiębiorstwo już teraz!