Zakład Aktywności Zawodowej „OSiR” w Białych Błotach od 01.01.2011r. jest wyodrębnioną organizacyjnie i finansowo jednostką gminy Białe Błota. Jest placówką, której ustawowym zadaniem jest rehabilitacja zawodowa, społeczna i lecznicza osób niepełnosprawnych. Zakład zatrudnia 30 osób niepełnosprawnych. ZAZ jest zaliczany do sektora podmiotów ekonomii społecznej. Jego zadaniem jest specyficzna działalność gospodarcza, w której instrumenty rynkowe są wykorzystywane do realizacji celów społecznych. Zakład uzyskał pozytywną opinię w sprawie przyznania Znaku Promocyjnego Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny”. W ramach prowadzonej działalności o charakterze wytwórczo–usługowym zakład posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług w zakresie:

    • REKLAMY – druk solwentowy (kalendarze, plakaty, naklejki, bandery, rollupy), gadżety reklamowe, logowanie produktów, usługi ploterem laserowym (wycinanie i grawerowanie w różnych materiałach), ręcznie robione kartki, zaproszenia i podziękowania.
    • KRAWIECTWA – szycie pościeli, obrusów, toreb ekologicznych, kocyków dziecięcych, poduszek i innych, haft komputerowy, wyroby z filcu: torby, ozdoby świąteczne.
    • RĘKODZIEŁA – ręcznie robione świece sojowe, mydełka glicerynowe, produkty rękodzielnicze.
    • ORGANIZACYJNO – USŁUGOWEGO usługi porządkowe, usługa zamgławiania, wypożyczalnia naczyń, stołów, krzeseł, obrusów itp.

Większość produktów jest robiona ręcznie, bardzo często personalizowane i na indywidualne zamówienia.

Zakład Aktywności Zawodowej "Ośrodek Sportu i Rehabilitacji" w Białych Błotach

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Średnia ocena 0 / 5. Ilość oddanych głosów 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która wystawi ocenę.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!